Vodstvo RSV


MČ družina

Ime in priimekE-mailIme vodaStarost otrokŠolaUra sestankov
Alina Miklavčičalina.mik100@gmail.com(še ni določeno)3. razredOŠ Prežihov VorancPetek 15:00 - 16:00
Jurij Pribakovićjurij.pribakovic@gmail.com(še ni določeno)3. razredOŠ Majde VrhovnikPetek 15:00 - 16:00
Jan Potisekjan.potisek@gmail.comSeverni jeleni4. RazredOŠ Majde VrhovnikČetrtek 15:30 - 16:30
Katja Schrader in Ajda Frankovičkatja.schradertaps@gmail.com, ajda.frankovic@gmail.comSokoli4. razredOŠ Prežihov Voranc
Tina Zajšekrod.sivega.volka@gmail.comMorske kozice5. razredOŠ Majde Vrhovnik
Iša Strehovecisastrehovec@gmail.com Tigrasti črvi5. razredOŠ Prežihovega VorancaČetrtek 14:00 - 15:00
Ime in priimekE-mailIme vodaStarost otrokŠolaUra sestankov

GG družina

Ime in priimekE-mailIme vodaStarost otrokŠolaUra sestankov
Ella Potisekellapotisek@gmail.comSnežni leopardi6. RazredOŠ Majde VrhovnikPetek 15:30 - 17:00
Domen Gvozdanovičdodo.gvozdi@gmail.comLenivci6. RazredOŠ Prežihovega VorancaSreda 15:00 - 16:00
Jakob Schraderjakob.schrader@guest.arnes.siMorske kače7. razredOŠ Prežihovega Voranca
Vesna Zwittnigzwittnig.vesna@gmail.comVolkodlaki7. razredOŠ Prežihovega VorancaTorek 15:00 - 16:00
Žiga Debevczigide@gmail.comZmaji8. razredOŠ Majde VrhovnikTorek in sreda 15:30 - 17:00
Tinkara Kampjuttinkara.kampjut@gmail.comPume8. razredOŠ Majde Vrhovnik
Urška Jankovičurska.j.rsv@gmail.comVeverce9. razredOŠ Majde Vrhovnik
Domen Haukodomenhauko@gmail.com Bogomolke9. razredOŠ Prežihovega Voranca
Ime in priimekE-mailIme vodaStarost otrokŠolaUra sestankov

Na vrh strani

PP klub

Ime in priimekE-mailIme vodaŠolaUra sestankov
Ana Schraderana.schrader@guest.arnes.si Lisice
Maša Fatur in Katarina Pribakovičfatur.masa@gmail.com, katp.nl9@gmail.comSove
Zala Pribaković in Gašper Faturzmajevka.zala@gmail.comŠkorpijoni
Ime in priimekE-mailIme vodaŠolaUra sestankov

Na vrh strani

Rodova uprava

Ime in priimekE-mailFunkcija
Lara Majcenlara.majcen@rutka.netRodova blagajničarka
Boštjan Zajecbostjan.zajec@gmail.comRodov starešina
Žiga Debevczigide@gmail.comrodov gospodar
Tara Kadunctara.s.kadunc@gmail.comPP načelnica
Tina Zajšekrod.sivega.volka@gmail.comNačelnica rodu
Iša Strehovecisastrehovec@gmail.com MČ načelnica
Domen Haukodomenhauko@gmail.com GG načelnik
Ime in priimekE-mailFunkcija

Na vrh strani

Podporna ekipa

Ime in priimekE-mailFunkcija
Domen Šverkodomen.sverko@gmail.com
Lučka Hodniklucka.hodnik@gmail.com
Luka Debevclukica.debevc@gmail.comtehnična podpora
Maja Trampušgrizelda.rsv@gmail.comnadzorni odbor
Matija Novakmatijanovak@hotmail.com
Rade Pribakovićnadzorni odbor
Tina Zwittnigtina.zwittnig@gmail.com
Uroš Finkursvos.fk@gmail.comnadzorni odbor
Urša Primožičurska.primozic@gmail.com
Zala Kogejzala247@hotmail.com
Ime in priimekE-mailFunkcija

Na vrh strani

Vsebina